Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s prehravanim na serveru Twitch

zdravicko

Mam jeden problem ktery nedokazu zjistit v cem je pokazde kdyz prehravam na Twitchi treba nejaky stream tak se mi video zacne sekat (zvuk jede normalne) vypinat/zapinat hw akceleraci jsem zkousel, zkousel jsem bezpocet adobe aktualizaci/degradaci cetl jsem bezpocet clanku na googlu o tom nic mi nepomohlo, dokonce ani reinstal windows nepomohl, snizit komponenty na zakladni takt( ani vymena GPU za radeon HD 5670 a cpu za Athlo ii X2 250 ) fakt uz netusim v cem muze byt problem ma tady nekdo z vas nejaky napad co stim ? budu vdecny za kazdy i klidne kdyby to mel byt stupidni napad protoze uz mne fakt nic nenapada.

Ahoj, mě to na notebooku taky sekalo, přešel jsem na PC a jede to v pohodě.
Na ntb jsem byl na Wi-Fi. Na PC jedu přes kabel, takže první co je kvalitní připojení.

Za druhé, když už se mě to sekalo, tak jsem vždy klikl pravým na obrazovku na streamované video a dal si detaily na střední či menší (skoro nepoznáš rozdíl, aůe přestane to sekat).

Start -> Spustit -> cmd

netsh advfirewall firewall add rule name="lagfix" dir=in action=block remoteip=173.194.55.0/24,206.111.0.0/16 enable=yes