Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit soubory vysypané z koše?

Chtěla bych se zeptat, jestli jde nějak obnovit soubor, který byl již odstraněn z koše.
Zkoušela jsem to přes program tune up 2009, ale obnovení se nepodařilo. Děkuji z případnou pomoc
Upravena velikost písmen. (karel)

Ten soubor byl na diskovém oddílu kde máš systém nebo na samostatném (pouze datovém) oddílu?
Pokud byl na datovém oddílu a moc jsi na ten oddíl nezapisovala, je šance na obnovu poměrně velká. Ovšem pokud se ten soubor nacházel na systémovém oddílu a spouštěla jsi normálně systém, šance na obnovu se prudce zmenšuje s rostoucí dobou běhu systému. V takovém případě je nejlepší okamžitě po zjištění ztráty PC nezapínat, disk vyndat a připojit k jinému PC jako datový (třeba přes externí box nebo přímo na základní desku) a dělat záchranné práce tam.