Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem policejní virus jen částečné odstranění

Ahojte 5.8 chytla jsem policejní virus na svůj notebook.
Již včera jsem se celý den pokoušela ho odstranit ,ale odstranila jsem ho je z části teď,když zapnu ntb ukáže se mi tam černá obrazovka , i se zapnutým internetem skoušela jsem všechny možné metody co jsem tady našla. Nemůžu ale použít to metodu s tím cd protože nemám jiný počítač a ani možnost k nějakému jít.Tohle píšu z poškozeného ntb ale z jiného účtu ,který bez problému funguje.
Pomůžete se mi té černé obrazovky zbavit?? Na počítače nejsem žádný expert takže prosím názvy a postupy nějak laicky.

tak si na tom inom uctu stiahni antiviraky aktualne nejake a daj si prescanovat cele PC. Napr. zacat mozes s aktualnou verziou RogueKiller, pripadne aj aktualnym AVG, eset ma nieco dole na webe eset.sk nejaky online scanner, apod.

citaj si
http://pc.poradna.net/q/view/1070711-nova-verze-po licejniho-viru
http://pc.poradna.net/q/view/899770-jak-odstranit- virus-o-zablokovani-pocitace-policii
http://pc.poradna.net/q/view/895354-vir-policie-cr -odstraneni
nevieme co z toho bolo skusane a s jakym vysledkom.

mozes si kliknut na zlozku users - meno ineho uctu pravou mysou, tam zabezpecenie, a pridat tam plne opravnenia pre everyone (t.j. das tam ze nove opravnenie, napises do okienka Everyone, a zaskrtnes uplny pristup, a pri potvrdzovani zaskrtnut nech to plati aj pre podzlozky). Potom sa tam dostanes. A aj antiviraky samozrejme.

Ja som nepisal nic o nastavni, skus si precitat odpovede znova a pokusit sa chapat tie slova. Ked sa nejde dostat do zlozky profilu (C:\Users\menoprofilu) tak sa na tu zlozku klikne pravym a tam su vlastnosti - zabezpecenie a tam si pridas plne prava pre Everyone a bude sa do tej zlozky dat dostat. A mozu ti ju antiviry prescanovat.
Ked si v nudzaku tak proste spust rogue killer alebo antiviry a prescanuj to na viry cele