Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kerio zachytilo útoky na počítač-jak dál postupovat ?

Kerio mi píše, že zachytilo cca 170 útoků :
Backdoor trojan active stealthspy phase0 netadmin
zdroj útoku :r3aw249.net.upc.cz
třída útoku Succcessful-admin, priorita high

a předtím cca 120 útoků :
Backdoor Trojan active Vampire
zdroj útoku : 195-23-237-135.net.novis.pt
třída útoku Succcessful-user, priorita high

a ještě předtím např. Backdoor trojan active millenium
ze zdroje r3av141.net.upc.cz
atd...

Nechci být paranoidní, ale moc se mi to nelíbí... Co z toho lze vyčíst ?Co s tím můžu dělat ? Myslím, že mám snad PC aspoň průměrně zabezpečený, ale je mi jasné, že kdo chce, cestičku si najde.Takže jak mám reagovat ?
Nebo je to normální ???

ja by som urcite napisal tvojmu providerovi o tych 2 IP, ktore vedu s UPC na teba, pretoze si tiez zakaznik UPC. pokial viem, tak mate download obmedzeny a predpokladam, ze sa to do downloadu pocita. takze ta dotycni oberaju o "limit"(aj ked to je zanedbatelne). :-) s tym tretim asi nic nenarobis.

Jo, přesně to si myslím taky. Buď zavirovaný cizí počítač, nebo pseudohacker jen tak ze sportu. Akorát že se mi pořád nějak nechce posílat nějaké "ohlašovací" maily, nějak bych se vnitřně cítil blbě...Ještě pořád mi nic neudělal (asi)...