Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heslo k účtu

Potřetí přeji dobrý den... :-)
Nainstaloval jsem z recovery cd Visty na nový disk a nedaří se mi nic nainstalovat. na administrátorském účtu mám uvedeno, že účet je chránen heslem i přes to, že jsem žádné heslo nezadával. Je možné, že je po instalaci přiděleno nějaké jednoduché heslo automaticky, popř jaké?

Děkuji za trpělivost

než mi padnul disk, vypálil jsem si recovery dvd. z toho jsem si nainstaloval visty na novej disk, systém běží, ale účet administrátor je chráněn heslem a já nevím jakým, neb jsem žádný heslo nezadával. Když se pak snažím nainstalovat nějakou aplikaci, systém po mě heslo chce a dál mi nepustí.

vypálil jsem si recovery dvd

jak presne?
Novy disk bol uplne prazdny?
Ked to je tvoje vypalene DVD, tak je to aj tvoje heslo ktore si zadaval do povodnej instalacie.

Ked to je nejake znackove DVD tak musis presne napisat jaka znacka/model/janeviem jak si to DVD vytvaral a z coho presne, tajis vsetko jak partizan.