Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypalovat !!!

Zdravím, do předvčerejška šlo všechno v pohodě ale zjistil sem že mně došli DVD tak sem si zašel koupit nový 50 DVD za bezmála 400,- (Verbatim DVD-R). Sednu k PC že si vypálím nějaký filmy no a co se nestalo. Zapnu NERO dám "Vypálit" a du si pro kafe, když sem se vrátil mechanika otevřená a hláška že se vypalování nezdařilo. Odzkoušel sem asi 10 DVD stejná chyba, různý vypalovací programy stejná chyba (NERO, Fireman, Ashampoo...) Nevím si s tím rady a sem docela zoufalej jestli to je DVDčkama tak sou to 400,- v kanále, bohužel nemám jiný DVD na vyzkoušení. Prosím o pomoc, nevěřím totiž že se mi vysrala vypalovačka a ani se mi nechce věřit že by byl problém s VERBATIMem nikdy sem podobnej problém neměl ani s TESCo DVD :( :( :( (Windows 7 Ultimate 64-bit, vypalovačka ATAPI iHAS 124 B)

vypalovačka ATAPI iHAS 124 B

to je preboha co, neco z blsaku?
Vie to vobec DVD-R, nielen DVD+R? preco kupujes vobec DVD-R ked +R su lepsie?

Mozu t obyt nahovno media, ja by som to siel reklamovat. A hlavne zober ine.
Firmware mechaniky si uz hladal? Na webe vyrobcu tej mechaniky. iHAS neviem co je za vyrobcu nechce sa mi to skumat, asi nejaky vietnamec, netusim, vyhod mechaniku a kup si daco normalne

P.S. aha lite-on, tak to je normalne :D Najdi si ci neni novsi firmware pre tu mechaniku na webe liteon

Vložil sem DVD-R Verbatim na kterým je film v DVD kvalitě okamžitě mě spustil přehrávač a v pohodě to šlo. Jsou to přesně tyto DVD http://www.alza.cz/dvd-r-medium-verbatim-d54962.ht m ale kupoval sem je v Comforu. Ale jak už sem psal vypálil sem na toto DVD film v rekordéru ale v PC to pak ani nenačetlo je to nějaký divný...zítra koupím jíný a uvidím. A ještě jeden dotaz...šlo by to reklamovat ? za a) jedno DVD už je v háji je na něm film z rekordéru a za b) co jim mám říct ? že mě to vypalovačka nebere že chcu jiný ? to je moc zajímat nebude ne ?