Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhodně se opakující detekce flash disku zapojeného přes HUB USB3

Detekce flash disku přeruší probíhající aplikaci.
Je to rušivé. V přímém připojení k této náhodné detekci nedochází.
Stává se Vám to taky ? Myslím, že kontakty a všechna zařízení jsou v pořádku.
K počítači jsou připojeny dvě HUB USB rozbočky. Že by to
počítač nezvládal ? Myslím, že je dost výkonný. (i7/2.8GHz).
Máte někdo stejnou zkušenost ?

Děkuji všem za projevené názory.

HUB je "I TEC" 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, (www.i-tec.cz)

Na USB 3.0 je zapojena myš a flash disk 128 G, ten se detekuje, (http://usb-flash-disky.heureka.cz/patriot-xporter- magnum-128gb/)
Je připojen krátkým speciálním silným kabelem pro USB 3.0.

Na USB 2.0 je zapojena kamera s mikrofonem a flash disk 32 G.
Pro vysvětlení, do vnitřního mikrofonu proniká hluk z chladícího větráku.

Další konektor USB na notebooku je využit pro klávesnici, vlastně je to další HUB pro klávesnici a myš.

Na poslední konektor na notebooku je připojen HUB "Trust" 4 x USB 2.0.
Na něj není nic napojeno.

Přiznávám, že je toho napojeno až moc, ale doufal jsem, že to počítač zvládne.