Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lupe/praská v reproduktorech na NTB

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Na mém ntb lupe/praská v reproduktoru při přehrávání systémových zvuků (při otevírání složek, vyskakovacích oknech apod). Ve sluchátách je zvuk naprosto v pořádku. Při filmech a poslouchání hudby žádné problémy nemám. Ntb jsem kvůli danému problému poslal do servisu, kde mi reproduktor vyměnili. Dle nich už je vše v pořádku alespoň po hardwarové stránce, ale není. Jakmile se mi ntb vrátil ze servisu a já zjistil, že problém nebyl vyřešen, okamžitě jsem provedl čistou instalaci systému (Windows 7 Home premium x64 originální kopie) a nainstaloval veškeré potřebné ovladače a aktualizace. Stále nefunguje. Dnes jsem zjistil, že pokud zapnu Mozzilu Firefox a v ní běží flashová aplikace, zejména pak flashová videa, lupání přestane a to i když je okno minimalizované. Nevím, jestli to pro Vás může být nějaké vodítko, ale přišlo mi to zajímavé.

předem děkuji za Vaše odpovědi

Froggy7

NTB: Samsung NP700Z5C S01 (Chronos)

Ale najskor to je problem s elektronikou (nechapem ktory debil meni kvoli tomu reproduktor, reproduktor NEMOZE byt V ZIADNOM PRIPADE ANI V PARALELNOM VESMIRE pricina takej zavady, t.j. bud ta ojebali alebo nic neopravovali alebo bol ten opravar totalny dement co vystudoval polnohospodarstvo).

Skus si v ovl.panely-energia zapnut profil maximalny vykon. Ak to prestane tak je problem s napajanim t.j. vada na zakl.doske

P.S. este si v rozsirenych nastaveniach energetickeho profilu alebo aj v spravci zariadeni kukni ci sa neda povypinat nejaky powermanagement zvukovky, alebo to robi nejaka specialna aplikacia vyrobcu (setrenie energie) takze skus cisty win a LEN zakladne ovladace (chipset, audio) nic viac, ze ci to hned bude lupat.

Abych pravdu řekl, opravář mi přišel hodně pochybný i když se jednalo o navenek docela seriózní a velkou firmu český servis (žádné jiné autorizované středisko pro samsung v okolí není). Celé jednání stálo za houby. Nicméně, když zapnu Vysoký výkon, problém zůstává. V pokročilém nastavení jsem nenašel nic, co by mohlo nějakým způsobem ovlivnit napájení zvukovky (možná to jen prostě neumím najít). Ohledne další čisté instalace, moc se mi do toho nechce, protože jsem právě vypiplal tuto :D