Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí PC pomocí PowerChute Personal Edition

Chtěl jsem se zeptat, jak nastavit program PowerChute Personal Edition dodávaný k UPS, tak aby při dlouhém výpadku elektické energie vypnul PC. Software jsem nainstaloval a propojil PC a UPS kabelem. ShutDown jsem nastavil na 5 minut než se vypne UPS, ale PC se snaží přepnout do úsporného režimu. Je to normální? Nemám s tím žádné zkušenosti.

Děkuji

Fortron zdroj 400W ATX
GIGABYTE MB Sc 775 965P-DS3
CPU INTEL Core 2 Duo E6400 2,13GHz
grafika GigaByte MAYA GV-NX76T256D-RH 256MB
DDR2 1024MB, 667MHz, ECC , CL5, Kingston KIT(2x512MB)

Cau, v ovladacich panelech v nastaveni napajeni na karte upresnit
" Při stisku tlačítka napájení -> vypnout "
melo by to zabrat. Dej vedet, instaloval sem Powerchute na nekolika PC a zatim nebyl problem.P.S. verzi PCH mas kolik???

Omlouvám se, ale doposud jsem neměl čas to vyzkoušet.

Vám se počítač pomocí tohoto nastavení hned vypne a nebo přepne do úsporného režimu.
Když jsem to zkoušel, měl jsem to již takto nastavené. Nechce nechat PC v úsporném režimu déle, já jsem to ihned zrušil.