Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradno, který DVD přehrávač si vybrat?

Dobrý den,
dostal se mi do ruky slevový poukaz na DVD přehrávače v eshopu (viz odkaz). Nicméně jsem co se TV a příslušenství dost jalovej. Rád bych, aby přehrávač zvládal filmy z flash disku a nebyl problém s neoriginálními cd. Jinak žádné zvláštní požadavky nemám. S cenou bych se rád dostal max na 1000 Kč tzn.,že max cena na stránkách je 1250 Kč.

Předem děkuji za vaše návrhy.

sencor, philips - nic z toho, pokud nechceš být nasraný, co všechno to za půl roku nepřečte. korejský lg či japonský panasonic s jejich pohrdáním východoevropskými specifiky to taky nevylepší.
rozumným středoevropským řešením byl ferguson, a ten už skoro zavřel krám.

vývoj v dnešní době směruje na přehrávací centra (htpc), založené na (pomalu startujícím) operačním systému a modifikovatelných sw kodecích.