Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porada pri kúpe wifi routera s väčším dosahom

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ohľadom wifi rootra. Doma používam tento: http://www.alza.sk/evolve-ap699-wifi-klient-d13575 8.htm#popis

no potreboval by som o čosi lepší, aby mal dosah na väčšiu vzdialenosť. Mometalne tento mi dosahuje nejak do 7 metrov a potreboval by som keby mi dosiahol aspoň zo 15-20 metrov, vedeli by ste mi poradiť niečo schopné a nie moc drahé?

S pozdravom Stanislav
Změna předmětu, původně: porada pri kúpe
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

větší dosah = nesmysl, pokud ten aktuální je dobře nastaven a sestaven (anténa) a systém v něm funguje optimálně (což u téhle značky je celkem otázka). wifi je limitováno vyzářeným výkonem, tj. nikdo ti neprodá zařízení, které porušuje normy.

rooter je na zemi vodorovne tak ako je na obrázku a anténa no momentálne ju tam nemám a mám dojem že signál sa dostane ďalej ako keď tam bola

To chces rict, ze jsi odmontoval antenu a cekas, ze budes mit nejaky dosah? Tohle jsi nemyslel vazne, vid?
Antenu namontuj zpet a dej ji svisle, tak jak to je na obrazku, ktery jsi uvedl.