Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé startování oken 7

Zdravím, prosím o pomoc. Mám sestavu intel core i3, ram 4 gb, HDD 500 GB ATA, windows 7 ultimate 64 ale strašně pomalu se spouští cca 5 minut než můžu normálně pc užívat. Defragmentoval sem, čistil, mazal...ale nic nepomohlo jakobych to ani nedělal. A celkově někdy má pc takový pomalejší reakce. A ještě jedna věc, nedávno se mi při každým zapnutí objeví chybová hláška microsoft .NET framework, ale na funkci pc to vliv nemá akorát mě to trochu zneklidňuje co kdyby mělo. Díky moc všem za rady.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když startují pomalu. (karel)

Spust si MSConfig a zjisti, co se ti spousti po spusteni pocitace. Veskere zbytecnosti zakaz.
Spust si nastroj vycisteni disku a nechej jej odstranit vse, co tam nabizi, klidne vcetne toho , co nabizi v systemovem nastaveni.

Nasledne stajni nejaky program na kontrolu spyware, nainstaluj, restartuj do nouzoveho rezimu a zkontroluj pocitac
Z prohlizecu odstran vsechny toolbary, hlavne z IE, i presto, ze jej nepouzivas - pouziva jej system.

Díky moc pomohlo to, ale pořád to není ono :D, kámoš má daleko slabší pc a na něm taky win 7 ultimate a když zapne pc tak snad do minuty je ready. Ale jeden program kterej sem vyškrtl se stejně spouští. Toolbary sem odstranil taky, ale v chromu jak je při otevření ta karta oken tak to není klasickej chrome ale nevím co, sou tam reklamy a podobný hovadiny, ale to nevím jak odstranit jedině reinstalací chromu ?

J, instalace nanovo je asi nej řešení... osobně sem po tom reinstalu nestahoval ani žádný zbytečný assistenty, co sem tam měl předtím. Jen to nejnutnější. Pak už jen hlídat, nestahovat pochybný soubory z pochybných stránek a neinstalovat kdejakou kravinu.

Taky sem přemýšlel o reinstalu, ale udělal sem všechno tak jak mi bylo napsáno a dneska sem ještě kompletně pc vyčistil od všech hovadin co sou k ničemu, uvolnil asi 50 gb místa a pc jede už daleko líp, zryhlení startování asi o 70% takže díky mockrát ;)