Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spankovy rezim

dobry den chtel bych se zeptata jak vypnout spankovy rezim vzdy kdyz necham patchovat hru a odejdu ven a za 6 hodin se vratim tak pc je ve spankovym rezimu a nepatchuje se to . takze neco jak to vypnout nebo aby se to automaticky nedavalo diky :)

Jak lze zabránit automatickému přepnutí počítače do režimu spánku nebo hibernace?

Můžete určit, jak dlouho má počítač čekat, než přejde do režimu spánku nebo hibernace, případně zcela zabránit jeho vypnutí. Buďte však opatrní. V přenosném počítači napájeném z baterie může potlačení režimu spánku nebo hibernace způsobit ztrátu dat, pokud se baterie zcela vybije. Přechodu počítače do stavu snížené spotřeby lze zabránit následujícím způsobem:

Otevřete ovládací panel Možnosti napájení takto: Klikněte na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, na příkaz Ovládací panely, na položku Systém a zabezpečení a na položku Možnosti napájení.

Na stránce Vybrat schéma napájení klikněte u vybraného schématu na položku Změnit nastavení schématu.

Na stránce Změňte nastavení pro schéma klikněte na položku Změnit pokročilé nastavení napájení.

Na kartě Upřesnit nastavení dvakrát klikněte na položku Režim spánku, poté na položku Režim spánku po a potom proveďte některou z následujících akcí:

Používáte-li přenosný počítač, klikněte na tlačítko Baterie nebo Napájen ze sítě (nebo na obě), klikněte na šipku a potom na položku Nikdy.

Používáte-li stolní počítač, klikněte na tlačítko Nastavení, klikněte na šipku a pak klikněte na položku Nikdy.

Dvakrát klikněte na položku Hibernace po a proveďte jednu z následujících akcí:

Používáte-li přenosný počítač, klikněte na tlačítko Baterie nebo Napájen ze sítě (nebo na obě), klikněte na šipku a potom na položku Nikdy.

Používáte-li stolní počítač, klikněte na tlačítko Nastavení, klikněte na šipku a pak klikněte na položku Nikdy.

Chcete-li navíc, aby zůstal zapnutý displej, dvakrát klikněte na položku Zobrazit, poté na položku Vypnout obrazovku po a proveďte některou z následujících akcí:

Používáte-li přenosný počítač, klikněte na tlačítko Baterie nebo Napájen ze sítě (nebo na obě), klikněte na šipku a potom na položku Nikdy.

Používáte-li stolní počítač, klikněte na tlačítko Nastavení, klikněte na šipku a pak klikněte na položku Nikdy.

Klikněte na tlačítko OK a potom klikněte na tlačítko Uložit změny.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/sleep- and-hibernation-frequently-asked-questions