Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon do 2,500kč

Dobrý den.
Chci se zeptat jaký je podle vás nejlepší mikrofon do 2,500kč.Chtěl bych pouze k počítači.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jestli neumíte Vy a ostatní číst, tak jasně píše, že komentuje videa.. Zřejmě nějaké natáčí na youtube a chce v nich mít čistý a kvalitní zvuk.
Pokud mu nemáte jak poradit, tak se nemusíte vyjadřovat. To že Vám to přijde směšné, je jen Vaše neznalost a nebál bych se říct hloupost.

... On je rozdíl něco komentovat, natáčet videa s komentářem a kecat o 14 letých holkách na skype.
Existují i mikrofony za 200.000Kč, proč nezajdeš do Poslanecké sněmovny a neřekneš jim, že vyhazují peníze oknem a nenamontuješ jim tam mikrofon za 100Kč z Tesca?
Ten rozdíl je kurevsky znatelný, to že je pro tebe 2.500Kč moc, neznamená, že tazatel si to nemůže dovolit.