Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladac modemu pro Windows XP

Dobrý den,Chtěl poradit kde stahnu ovladace modemu pro Windows XP profesional.Pri přeinstalovani mi PC nenajde modek k pripojeni na net.Když mam na PC Windows 7 tak vse ok ale jak nainstaluji xp tak modem nedohledan a na net se nedostanu...Modem je Modem VDSL Comtrend VR-3022eu.Dekuji za radu.

Mně se to asi nechce psát zase znova. O co jde: modem žádné ovladače nepotřebuje, funguje bez nich. Protože se ale připojuje do síťové karty, musí být ta karta funkční. Bez ovladačů ale funkční nebude. Musíte zjistit, co máte za základní desku a nainstalovat k ní ovladače.
Postup i s obrázky najdete zde: http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky