Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém - acer 5739g - nejde spustit

Ahoj mám problém s Acer Aspire 5739G os : windows 7 home premium když , zapnu nootebok skočí mi tam taková ta obrazovka kde je napsaná grafika procesor BIOS a dole "Press F2 to enter setup" .Připadá mi že je počítač seklý protože absolutně nereaguje ani když zmáčknu F2 abych se dostal do BIOSu. Díky za rady a doufám že to vyřeším:-).

Budes muset odpajat vsetky zariadenia aby si zistil kedy prestane byt sekly. Zacni baterkou, a nechaj to aj bez nabijacky minutu nech sa vsetko resetne. Ked nepomoze tak to bude treba rozobrat a odpajat HDD, mechaniku, ram skusat po jednej, odpojit wifi kartu, atd