Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vedle 512MB RAM připojit 1GB?

Zdravím,

mám jednoduchý dotaz. Teta má PC s 512MB RAM, volala, že jí jde všechno pomalu, podíval jsem se na vytížení PC a už jen když ho zapne, RAMku mi to ukazovalo vytíženou na cca 98% v průměru (má tam XPčka). Napadlo mě, že by se ta RAMka mohla rozšířit. Vyndal jsem tu, co tam má, je tam napsáno, že je to 512MB, frekvence 400.
Myslím, že až budu kupovat další RAMku, musím také koupit zase stejnou frekvenci? A můžu k téhle do duálu koupit třeba 1GB 400MHz RAM? Protože mezi 512MB a 1GB skoro není cenový rozdíl. Díky

No nevím nevím....mám noťas s půlgigem ramky,čerstvou instalačku widlí a slušně se to zadrhává.

Jinak pro tazatele:Jak stará je ta instalace?XPečka jsou schopný se po měsící tak krásně zasekat že pořádně nejedou ani na dvoujádru s 2GB RAM.

Ja som pouzival minimalne 5rokov XP s 1GB RAM a aj notebook s 512MB RAM a WinXP, a nic sa nesekalo ani po 5rokoch. Jedine co je dnes uz problem s 512MB je ked otvoris prehliadac kde je plno flash reklam a podobne veci tak to zabera dost RAM. Ked nic neni spustene tak WinXp si vezme mozno 100MB maximalne. Ked tam BFU instaluje hovadiny a viry tak nech sa necuduje.
Start-spustit:msconfig, karta po spusteni, citat a rozmyslat kto to tam vsetko nainstaloval