Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fan driver

Ahoj,
mozeme si tykat :)
Viete mi poradit nejaky driver na ovladanie ventilatora? nieco napr ako je speed fan ale zadarmo. Aby som si vedel zrýchlit ci spomalit rychlost otacok na ventilatore.

mam notebook Lenovo IdeaPad Z500 intel core i3 a grafiku intel HD 3000 s jadrom nVidia Geforce GT740M a mám pocit, že je neprimerane horúci PC. Mám aj podložku CoolerMaster s 3mi ventilatormi. Teplota GPU je 48 - 52C v klude a 65 - 70C pri zatazi. Bojim sa ze mi zhori nejaky cip, zvlast, ked vonku je teplota okolo 40st C :)

Na notebook jsou ty teploty ještě v pohodě. Otáčky ventilátoru si řídí sám notebook, do toho nemusíš zasahovat, vyšší otáčky z toho stejně nevykouzlíš. A mimochodem SpeedFan je zadarmo.