Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI - TV

Ahoj, už dlouhodobě mám problém a nedaří se mi ho vyřešit.
Snažím se propojit notebook pomocí HDMI s TV, jenže mám obraz na TV rozšířený a pomocí žádného nastavení se mi to nedaří. HDMI konektor je na integrované grafické kartě Intel HD 3000. Díky moc za rady

vpravo dole mas ikonku intel, takm si naklikni a nastav si maximalne rozslisenie ake to podporuje, tipujem ze 1920x1080.

TV obraz z HDMI zobrazuju casto dost dementne tak ze orezu okraje. Je to problem TV, ne problem PC. Na niektorych TV sa to da nastavit dialkovym ovladacaiom (velkost obrazu), na niektorych ne, potom budes muset hladat v ovladaci grafiky nastavenie underscan, alebo sa s tym zmierit

Nemám tam takové rozlišení vůbec, maximální je to moje 1366*768.

V ovladači grafiky jsem právě žádný underscan nenašel, už jsem to četl na jiných fórech, ale všude o ATI a ne Intel, mám ještě grafiku geforce gt540m ale to s tím podle mě nemá nic společného.

Tak ta TV ma rozlisenie 1366 x 768 takze rozlisenie mas spravne. Ked mas obraz orezany tak si to musis hladat v menu TV. Alebo si hladat underscan v ovladaci intel, prepnuti si tam expertne nastavenia, skusit novsi ovladac grafiky (web vyrobcu notebooku).

P.S. este som zabudol - vypni dualview, t.j. skus len obraz na TV, samotny. Ci tam bude nejaka zmena.

Po vypnutí dualview žádná změna, když dám toto rozlišení 1280x720 + zachovat poměr stran, tak to je totéž, když dám dát na střed, tak je to na středu ale zase ořezané úplně.
Když dám 1280x600 tak délka vidět není ale šířka ano, ale je ořezaná :-/ tak to už vůbec nechápu :D

Když dám pouze TV, nastavení rozlišení je více, ale nic to neudělá, když ho změní. Jako ano, změní se rozlišení ale pořád je obraz větší.
Nejlepší rozlišení jsem našel 1600x900 a Umístit obraz na střed, chyběl tam už jenom kousek potom, ale i tak to není plné :-/