Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V aplikaci explorer.exe došlo k problému

Zdravim chci se nen zeptat:
Chci si odevřít nějakou složku (např: hry) a nejde mi to odevřít vyskočí mi tabulka: (v aplikaci explorer.EXE DOŠLO K PROBLÉMU A JE TŘEBA JI ZAVŘÍT OMLOUVÁME SE ZA VZNIKLÉ POTÍŽE) Chcete odeslat zprávu o chybě nebo neodesílat
Co stím mám dělat vubec nevím :((((

Předem děkujin za odpovet
změna předmětu, původně: problem za pc. Problém za pc je uživatel.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Plusem je, že už umíš kopírovat text. To, co jsi neokopíroval - není česky.
Asi máš rozhašený počítač nebo ta cracknutá hra je cracknutá špatně nebo v PC nemáš potřebné ovladače nebo tam naopak něco přebývá (třeba škodná).

Zadem děkujin za odpovet