Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot Win8 bez graficke karty

Dobry den,

pri sestavovani pocitace jsem dal do desky grafickou kartu a nainstaloval a spustil Windows 8, vse v naprostem poradku. Po vyndani grafiky naskoci boot, ale po par vterinach se vypne monitor a system nenacte, pocitac bezi jako by se nic nedelo, pomuze jen restart, ale opet pri bootu to spadne. Zakladni deska: ASRock Z77 Extreme4 s nejnovejsim biosem 2.90, Win8 updatovane. Potrebuju ten pocitac rozjet bez graficke karty, nez zakaznik nasetri na grafickou kartu. Zkousel jsem v biosu i prehodit primarni grafiku z pci-e na onboard a nepomohlo.

Dik za rady.

Abych byl presny, tak ovladace od integrovane grafiky jsou po instalaci win8 a updatu novejsi nez nabizi sam vyrobce na svych strankach :D Samozrejme pokud instaluji Win8 bez GK, tak v k updatu Win8 nemam moznost, kdyz ani nenabootuji, ale instalace probehne naprosto v poradku. S deskou nic nebude, protoze tim padem bych nespustil Win7 bez GK.