Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o sestavu do 20.000 Kč

Zdravím všechny,

zhruba před týdnem padlo definitivní rozhodnutí, že si pořídím nové pc. Bohužel, nejsem odborník, ani nadšenec do sestavování kompů, takže tomu příliš nerozumím. Chtěl bych Vás touto cestou požádat, zda li byste mi neporadili sestavu do 20.000 tis. Kč.

1. Finanční limit: 20.000 Kč.

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou (Win 7)

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? - Raději bych, aby to přijelo už sestavené, nerad bych si to doma pak podělal :)

5. MONITOR pro herní sestavu je potřeba uvést rozlišení které máte - monitor mám tento: http://extrahardware.cnews.cz/samsung-syncmaster-p 2450

6. Co vše potřebuji? Krom myši, monitoru, klávesnice a zvukové aparatury vše. Můj starý PC již dodelává a nové hry buď nerozjedu vůbec, nebo pouze na minimální detaily. Vzhledem k tomu, že jsem u hraní her vždy relaxoval, rád bych vtom pokračoval, aniž bych si musel připadat, že hraju na kuličkovém počítadle :)

Díky za případné odpovědi.

Tomáš

Tak jsem na to trochu koukal, zkusil jsem to postavit v czc a vyměnit zdroj za trochu silnější, jinak by to mělo být v podstatě stejné.

Prosím o kontrolu, jestli jsem něco nepřehlédl, nebo tam nedal něco jiného, než tam bylo od M-Pol.

http://www.czc.cz/c25hkvo2rmi05892r4qt0kd7h6/sezna m

Každopádně Vám oběma děkuju za rady, sám bych se vtom pachtil hrozně dlouho, než bych něco takového vymyslel :)