Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové komponenty (HDD, RAM, Chladič na procesor)

Dobrý den, rád bych někoho požádal o vybrání správných komponentů.
Potřeboval bych 2 hdd, jeden na systém (asi velociraptor) a druhý na data. Dále RAM paměti (http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 0000000016NT mohou být?) a chladič na procesor. Má základní deska je Gigabyte Z77-D3H, procesor Intel i5 3570k. Děkuji za radu a přeji hezký zbytek dne.

Ještě poslední dotaz, vlezou se mi na desku všechny RAM ? V budoucnu bych chtěl zakoupit další. A jelikož jsem četl že na některých deskách chladič zasahuje do prostoru RAM tak si nejsem jist jestli se mi podaří obsadit všechny sloty. Tj 4x4GB. Ještě jednou děkuji.