Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook se nenabijí...

Ahoj vsem,

chci se zeptat,

Mam notase, kdyz je vypnuty, tak se nabijí zcela bez problemů, ale jakmile ho zapnu tak dioda ktera ukazuje stav nabijení zhasne a jede pouze na baterii..

Jakmile ho vypnu nebo prevedu do rezimu spanku, tak se nabiji do 100%..

Co se tyce adapteru, je stary asi dva roky, a je to nejakej univerzalni 90W.. Driv s nim nebyly problemy, az poslednich par mesicu mi to dela a nevim cim to je.. Jestli adapter ci notas?

Vi nekdo v cem je problem?

Prosim poradte..

Dekuju

Ahoj vsem, tak problem je vyreseny..

Bylo to adapterem...

Daval sice proud, ale malo amper, takze notas to bral jako ze tam neni...

Na jinou bezi bez problemů...

Dik