Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dvě PC a jedny periferie.

Dobrý den,
mám dotaz budou mi fungovat jedny periferia na dvě PC zvlášť?
Uvedu příklad:
mám monitor, klávesnici, myš, stolní PC a dokovací stanici.
Když zapojím monitor do stolního přes VGA do dokovací stanici přes DVI tak to půjde ale nevím když přes USB Hub spojím klávesnici a myš a přidám do toho propoj jeden ze stolního PC a druhej z dokovací stanici tak nevim jestli to půjde.
Ještě drobnost stolní PC a notebook v dokovací stanici nepůjdou současně vždy poběží jenom jeden :-)

Dík za radu

Co je dokovaci stanice v tvem podani nevim.

Ale na dva PC, jednu klavesnici, jednu mys a pripadne i jeden monitor potrebujes rozbocovac.

Mam toto + teda jeden monitor bezi pres HDMI a druhy pres DVI, takze do toho je zapjena jen klavesnice a mys, obe jsou PS/2, pokud mas dnes beznejsi USB, tak uz jsem videl i nejaky rozbocovat i s USB.