Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spadl mi netbook

Ahoj,
před chvilkou mě spadl netbook z postele na zem. Vizuálně je v pořádku, ale když ho chci zapnout, tak se mi to nedaří. :(
Když jsem dala zapnout v nouzovém systému, tak mi to napíše černou tabulku, jak vložím instalační disk.
Zkoušela jsem i vytahnout RAMku a baterku a dát zpátky a znova zapnout a bohužel problém nevyřešený. Byl tam windows 7. Nejde to udělat nějak? Nerada bych přišla o své data. Předem díky.

data jsem tedy oželila. Přítel měl nějakou zálohu sice cca půl roku zpátky, ale aspoň to. Ono šlo hlavně o fotky a dokumenty. O jiná data mi ani trošku nešlo. ALe naštěstí se mu povedla většina vytáhnout. A jak jste stu říkali odnesl to disk. Měl hodně moc vadných sektorů. Příště si musím dávat větší pozor. Každopádně chci všem poděkovat co se mi tu snažili aspoň trošku pomoct a poradit a nepsali tu žvásty jako IQ37. Ještě jednou moc děkuji. :-) Strašně moc si toho vážím. Přeji všem pěkný den :-)