Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje RSS na Poradna.net?

Používám čtečku Sage. U některých jiných webů se zvýrazňují nejen "nové" příspěvky, ale i "změněné". Tohle u Poradny nefunguje (nebo mám špatný RSS odkaz) - tady se zvýrazňují pouze "nové" - a to ještě ne všechny. Nějakou souvislost, proč tomu tak je, jsem v tom nenašel. Bude s tím možné něco udělat, např. v novější verzi Poradny, anebo se s tím mám smířit? RSS mám nastaveno:

http://pc.poradna.net/q/index.rss?size=40

Na poradna.net používame RSS 0.91, na debaty.net RSS 2.0.

Či to bude fungovať v novšej verzii poradne, si môžeš vyskúšať na debaty.net. Prípadne ak mi napíšeš, aké elementy/atribúty používa Sage na detekciu aktualizovaných položiek, tak to upravíme.