Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hudba - videa

Ahoj,mám takový větší problém s tím že když si stáhnu film nebo nějakou písničku tak mi to vždy napíše - tohle je např u písničky - C\Users\home\Deskop\hudba\Sodoma Gomora Insane Insane - 10Youtube.com.mp4 - Provádění serveru selhalo

To stim youtube tam je protože sem to stáhl přes jeden program z youtubu ale mění se to podle toho odkud sem to stáhnul adt... pokud někdo víte co stim tak mi prosim rychle odepište :) děkuji

loading...

ok ale tetka jsem si skusil jeste stahnout jiny prehravac na hudbu a hlasi mi to tutu chybu -

C:\Users\home\Desktop\SodomaGomora.mp3::Output

Media Type 0:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TYPE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: MEDIASUBTYPE_MPEG1Audio {E436EB87-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeSamples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0

udělej si nějaký normální adresář na stahování, zapomeň na plochu - tam si nech leda zástupce.
na ploše to může být tím, že máš příliš aktivní pološílený antivir.

když stahuješ nějakými softy, proč je tak tajné co jsou zač?
zkusil už jsi nějaké normální, cos dostal tipy?

a to je takový problém napsat o jaký jde doplněk.(teď mluvím o chrome) doporučuji některý(seřazeno dle mé oblíbenosti a kvality UI, což je u doplňků pro chrome problém vždy)
tyto 2 jsou super
DOwnload youtube videos as mp4
Download YouTube Videos
tyto moc nemusím
savetube
viewtube

Problém je, že někdy ty addony přestanou fungovat kvůli změně na youtube . Zrovna nedávno přestaly jít některá videa HD hudební (házelo to error 503). Mám v tampermonkey(addon pro chrome) stažené všechny a v případe chyby je aktualizuji nebo vyměním

Spíš si myslím, že za tenhle bordel může nějaký kodek(pak)