Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to wifinou nebo notebookem ???

Ahoj lidi mam takovy problem tak se chci zeptat jestli sekani hry league of legends spusobuje wifina a nebo uz starsi notebook dva roky ta hra slapala uplne v pohode a najednou kazdy den vzdycky tak v 10 minute hrani najednou z 50 fps to klesne na 4 a uz se to neda hrat to sami je treba s videama na youtube prvni video bez sekani spustim druhy a a uz velke lagy a kdyz restartnu pc tak se to zas opakuje. tak teda dekuji za kazdou odpoved

dir-615: je to enkový router, zas až tak staré to není.
pak by chtělo ověřit, zda je při výpadku dostupný router:

ping 192.168.0.1

pokud router odpoví, je problém před ním, u providera.
když má ping výpadek (a v rohu obrazovky je žlutý trojúhelník nebo načítání wifi), je problém v routeru.
pak je buď vadný jen napájecí adaptér, nebo to chce vyhodit dlink.