BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
zapomen, odpovednost za svuj web mas ty, ty musis zajistit aby obrazky, na ktere nemaji autorska prava nenahravali nebo kdyz stejne nahrajou, tak jakmile zjistis, ze tam neco takoveho je, tak smazat.
Aha, no tak to přidávání obrázků jdu zakázat. A jak to třeba řeší xchat? Tam má 20 000 lidí avatary, a přece to admin nekontroluje ne?
Ja nevim, jak to resi xchat, se zkus admina zeptat. Je dobry mit na webu nejakou adresu, kam ti muzou napsat treba i to, ze mas na webu autorsky chranenej obrazek, na ktery nemas prava, no a ty proveris, jestli to je pravda a nasledne bez otaleni smazes. Takto se to treba u tech avataru dela bezne, nekdy ale na tebe muze organizace zastupujici majitele toho autorsky chranenyho obsahu delat natlak a chtit zaplatit, myslim, ze na lupa.cz bylo k tomuto tematu par clanku.
Nekontroluje. Ale to neznamená, že za ně nemá zodpovědnost.
Napadlo mě že bych mohl dát pod každej obrázek tlačítko "Nahlásit nelegální obsah" a kdyby někdo nahlásil tak bych obrázek smazal. To by nestačilo? Mám teda zablokovat přidávání obrázku?
Vis tohle je spis na nejakou pravni radu, to ti tu nevyresime. Ono zalezi jestli to bude primarne obrazkovy web nebo ti jde treba jen o ty avatary. Ale tak tlacitko k nahlaseni zavadneho obsahu je vzdy dobre, pro pripadny spor to muze znamenat, ze jsi vyvinul nejakou snahu.
Pokud odkaz na takový obrázek není veřejný (obrázek slouží pro osobní potřebu), tak se k tomu nemá OSA jak dostat. Nenapsal jsi, k jakému účelu to křečkování má sloužit.
OSA se o obrázky vůbec nezajímá, ta se stará pouze o hudební díla.
No jelikož se těchto věcí opravdu bojím , tak na webu nahrávání obrázků nepovolím.
OSA je pro mě zastřešitel všech kontrol. To je fuk, jak se jmenují.