Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit ID počítače

Zdravim, potřeboval bych od vás poradit, jak se dá nějak změnit ID počítače, hlavně si to nepleťte s IP tu změnit nepotřebuju, potřebuju pouze změnit ID počítače, když bych to měl tak nějak rychle shrnout mam na jedné hře zablokovaný launcher na ID počítače a já bych to ID počítače potřeboval změnit.
Poradil by mi někdo jak toho docílim či případně nějakej návod?

Ne, to není ID počítače, to je Product ID systému Windows.

... mam na jedné hře zablokovaný launcher na ID počítače ...

To ID počítače bude to, co autor toho launcheru tak nazval a naprogramoval. Takže to může být cokoliv, co může být jedinečné - např. MAC adresa síťovky, ID harddisku, ID BIOSu, nebo třeba i ID Windows atd. atd. Taky to může být nějaká kombinace těchto údajů.

Tak zmenší se výběr toho co by to "id počítače" mohlo bejt, když bych řekl, že kdybych přeinstaloval windowsi tak by mi to už normálně šlo?
Hodně lidí říkalo, že přeinstalovánim windowsů se prostě něco změní a zase by to mělo jít normál bez problému, jenže já bych to nejradši vyřešil jinak než reinstalem...

Vo win7 to nejde tak jednoducho,win7 uklada digitalny hash,z ktoreho sa počita konečne ID počitača na 25-tich roznych miestach v celom systeme okrem registrov na rozdiel od wxp,ktore ho uloži len na jedinom mieste,u win7 to ide len zmenou hw komponentov v takom množstve,že je potrebna nova aktivacia systemu,alebo treba použit legalizačnu sadu,ktora umožni prepisanie produktoveho kodu/legalizačne sady boli v predaji po obmedzenu dobu,či ich fnes niekto predava netušim/

Pokud by čirou náhodou bylo ID počítače = ID systémového oddílu disku a ty bys při instalaci Windows tento systémový oddíl odstranil a znovu vytvořil, mohlo by to zafungovat. Ale to je pravděpodobné tak na 5%. Pokud se nezeptáš autora toho programu, nezjistíš to.