Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako načítať ZIF disk

ahojte ....
kupil som redukciu z ebay: ZIF 1.8 HDD HD Case Enclosure USB For Toshiba Hitachi
mam disk z kamery Sony DCR-SR58, typ disku je Toshiba MK8034GAL 80GB HDD1818 H ZK01
po pripojeni sa disk toci (to pocujem) PC to vsak najde ako nezname pametove zariadenie.
Skusane na Win 7 x64 SP1 a XP x86 SP3 ,,,vsade rovnaky vysledok....
K prevodniku mal byt driver na CD ale nedodali ho .... skusal som googlit ale nepodarilo sa mi najst ani riesenie ani samostatny driver ....
Dakujem za kazde rady ....

Pozriet na webe adapter,kde je deklarovana kompatibilita s toshiba MK80 seriou diskov,alebo sa obratit na firmu,ktora robi obnovu dat ,čo treba ovšem velmi dobre zvažit vzhladom na cenu k pomeru doležitosti dat na disku,pripadne priamo na servis sony,ako poznam sony a ich oblubu všade nasrat hromadu ochran proti kopirovaniu,obnova dat,resp ich ziskanie z disku bude domacimi možnostami poriadne komplikovane......