Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr konkrétního PC zdroje

Dobrý den všem,

budu potřebovat nový zdroj do PC, vybral jsem si 8 zdrojů a chtěl bych od vás pomoct s výběrem. Chtěl bych vás poprosit, kdyby jste mi napsali, který zdroj by jste mi doporučili a byl bych rád, kdyby jste mi napsali i proč. Díky za vaše rady a pomoc.

Všechny zdroje jsou zde: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0U820 10WXU011SCO010YO6011WTG011QQS011RYF011SDA01

Z důvodu, že jsem mladému musel pořídit novou grafickou kartu, tak jsem místo zdroje Enermax Triathlor ETA550AWT nakonec koupil Seasonic S12II-520 520W, zdroj je tichý, tak uvidím jak dlouho vydrží. Ušetřil jsem sice necelých 400 Kč ale snad jsem neudělal chybu. Díky všem co zde přispěli. Téma se může dát jako vyřešené.