Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní PC (při hraní her se samovolně vypne)

Dobrý den prosím o radu .. Mám rok nový PC tady ho máte ..
Procesor : AMD FX(tm)-6100 Six-Core processor 3,30 GHz
RAM 8GB
Grafika NVIDIA GeForce GTS 450

Můj problém je ten že při hraní her se samovolně vypne ....
a předchvílí se mi stalo že se vypnul a naskočila modra obrazovka tam byli psane nějake chyby a pote se znovu sám zapl ...
prosím co stím ..
předem děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Vypínaní PC ! (Kráťa)

Mozes pouzit nirsoft bsod viewer a precitat si co bolo na tej modrej obrazovke.

Teploty sa meraju pri zatazi, tesne predtym jak sa to vyplo, hlavne tie s nzvom Core su zaujimave.

Zdroj moze byt v haji (alebo nevhodny - stary typ s nizkymi prudmi na 12V vetvach), treba skusit iny na test

Pokud se nepletu, tak se pc může logicky vypnout, díky přehřátí. Hry jsou vcelku náročné a jestli to nestíhá uchladit, tak se není čemu divit. Můžeš zkusit stáhnout program "OCCT" a vytížit cpu, uvidíš jaké teploty ti budou naskakovat. Já si myslím, že za to můžou teploty, nemáš tam dostatečný chladič pro CPU a jiné komponenty. Jestli naskočila modrá obrazovka, tak jsou chyby v RAM. Zkus pročistit pc, jestli si ho někdy čistil (myšleno vevnitř case).

1) Jeli to problem zdroje, stahni www.ocbase.com pred spustenim testu, zadej jen 5min a posli graficky vysledek testu Power supply typu
[img=http://pc-overware.be/hs/alimentation/Xilence%20XQ%20series%20850W/test/stock/3dmark%20Vantage/12v.jpg]http://pc-overware.be/hs/alimentation/Xilence%20XQ %20series%20850W/test/stock/3dmark%20Vantage/12v.j pg[/img]
2) Podivej se do Bios,(ci muzes) a zkotroluj ci hodnoty materialu jako velikost ram,cpu atd souhlasi.Jestli si jsi s tim BIOS jiz neco delal, bez na moznost LOAD DEFAUT
3) Ze stranek vyrobce zakladni desky, stahni posledni Update, zrejme na x64bit, doufam ze tam nemas x32, popripade spustit PC jen s jednou RAM a nasledovne s druhou jestli problem pretrvava, zrovna se muzes podivat jestli ty ram mas osazeny spravne, ve vetsine pripadech je Duall-Chanel osazeny v A2 a B2