Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nejde nainstalovat tiskárna HP B110a na Win 7?

Ahoj, mám problém s instalací tiskárny HP B110a na notebook s Windows 7 HP 64-bit. Po spuštění ovladačů z CD i stažených ze stránek HP naběhne instalace, ale po pár vteřinách vyskočí hláška Hp Installer reinstallation plug-in přestal pracovat a dál to nejede. V podrobnostech je název chyby APPCRASH. Na stolním PC, kde mám Visty HP 64-bit funguje všechno v pohodě. Nevíte, v čem by mohl být problém? Díky

Jeste muzes zkusit brutus metodu (neoverenou)
1)na Viste64bit si najdi
C:\Windows\System32\spool\drivers\x64\3 pripadne jinou slozku ( v podobnem umisteni C:\Windows\System32\spool\drivers\x64),ktera obsahuje
soubory ovladace B110a

2)tuto slozku zkopiruj na usb flashku

3)flashku vloz do PC s W7 64bit

4)zapoj tiskarnu a az te unknown device vyzve k vlozeni instalacniho CD tak zvol Ne,na CD neni, vyhledam cestu k ovladaci sam,
a jako cestu zvol usb flashku se slozkou - ovladaci pro Visty 64bit