Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamebooster..?

Cau, chtel jsem zeptat jestli ma nekdo zvas zkusenosti s Gameboosterem, jestli funguje a ma nejaky vliv na plynulost hry....atd.

Predem diky za opdpovedi.

P.S. Mám notebook Lenovo IDEAPAD G555 - AMD Athlon II Dual Core M320, 15.6" 1366x768 lesklý, RAM 2GB, ATI Radeon HD4550 512MB, HDD 250GB 5400 otáček, DVD, WiFi, BlueTooth, Webkamera, Windows 7 Home Premium

Když si to zkusíš, tak budeš vědět, jestli ti to jede lépe. Je možné tím během hry "ušetřit" výkon PC (vypíná nepotřebné služby a procesy, běžící na pozadí). Po skončení to zase vrátí do původního stavu. Můžeš si tím dočasně polepšit v případě, že máš slabý PC. Zázraky na NTB nečekej, z noťase ti letadlo neudělá.