Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Význam slova "dedikovaný"?

Znamená slovo dedikovaný totéž co vyhrazený? Mám na mysli formulaci typu: "PC musí figurovat jako dedikované zařízení", pronesenou v souvislosti s využitím PC jako (výhradně) MP3 přehrávač -nebo- proxy -nebo- access point.

Pavel

Máš pravdu, zřejmě to bude "vyhrazený". Takže bude vykonavat pouze určenou činnost a nebude použit pro alší služby.
Takže svou předchozí odpověď beru zpět - to se přece může nééé ? Politici to dělají několikrát denně. ;-)