Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mozilla2 (po rootu telefonu mi nejde Wi-Fi)

Dobrý den, Androiďáci.
Pokusil jsem se provét root telefonu GT-S6500 a nepodařil se :-( dělal jsem to podle tohoto návodu: root-samsu ... &_fid=5d85 (je v tom souboru) a byla tam zmiňována taková nabídka jako nouzový režim, v ní se měl vybrat soubor který jsem měl na vnitřní SD kartě a ten měl telefon rootnout, ale on se mi nenačetl - chyba: E:signature verification failed install_package = (2)
pak jsem telefon spustil a nejede mi wifina :( :( :( :( poraďte někdo prosím jak ten root zrušit aby mi wifina zase jela ..
Změna předmětu, původně: mozilla2 (Kráťa)

tomu návodu moc nerozumím, metoda číslo 3: při mačkání posledního znaku (#) mi to napsané číslo zmizí a nic se nestane. metoda číslo 2: nevím, co myslí tím tlačítkem ENTER? metoda číslo 1: mi nejde, telefon se při ní zapne. šlo by to s tím samsung kies?

přes samsung kies to nejde .. tu možnost mohu vyloučit. Neporadíš mi něco jiného, jak si zprovoznit wifinu. Ten root tam nemám, jen jsem provedl flash z Odinem (program na flashnutí) ale nedokončil jsem ho, nepovedlo se to, při spuštění se zobrazuje vykřičník a GT-S6500D

neznáš nějakou stránku, na které se dají stahovat firmwary do telefonů samsung? Zjistil jsem, že tam musím flashnout přes odin (nahrát přes speciální program odin na nahrávání firmwarů do telefonů) nový firmware (to je něco jako operační systém)