Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se spouští ihned po připojení napájení, vzápětí se vypne zdroj

PC se začne spouštět okamžitě v momentě, kdy k němu připojím napětí. Asi 3 sekundy svítí diody a běží větráky, pak zdroj utne napájení a celé to zhasne. Když ho odpojím od sítě a připojím cca za 5 sekund znovu, stane se to samé. Zkoušel jsem to i jen s připojeným napájením desky (24pin ATX) a procesoru (12V 4pin ATX), nebo pouze desky. Vždy to stejné. Napadl mě zkrat u signálu od tlačítka power, ale děje se to i když komplet odpojím F_Panel. RAMky jsou nové, ale ani se starými se nic nezmění. Ani to nepípne, nic. Deska i s CPU a grafikou sloužila asi 4 roky v jiném počítači, vadná by být neměla. Je to tedy vada zdroje?

Deska: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=2470
CPU: AMD Athlon x64
GPU: ATi Radeon 1950GT
RAM: 2x2GB DDR2 800MHz (dříve 2x1GB DDR2 667MHz)

Mnel jsem podobne potize, PC se rozbehlo hned po pripojeni na el. zasuvku. Zjistil jsem ze bylo vadne (stale sepnute) tlacitko reset na case. Odpojil jsem ho a zas to vse slape jak ma. Case uz je hooodne stara, proste unava materialu.