Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost renderování

Zdravím ... mám jednoduchý dotaz ... mám 2 pc a chci renderovat v aplikaci keyshot 4 velmi složitou a detailně propracovanou animaci do videa ... který pc vybrat? stručně popsáno jeden má velkou ram a silný procesor ale grafika je slabší ( novější ale je to ntb takže slabší ) a potom můj pc který má ještě vistu, slabý procesor ale grafická karta je tam tak ekxluzivní ( i když starší ale i přesto ) že ten ntb stčí do kapsy ... tak se chci zeptat který je vhodnější? nepište mi at vám napíšu parametry já tomu rozumím jen nerozumím procesu renderování z 3D modelu do videa takže mi prosím napište jen který nebo že je to jedno ... Děkuji

Data, ktore rendrujes sa musia nacitat z harddisku, nasledne ulozit a tak dokola.
Ked mas pomalu zbernicu, alebo pomaly harddisk, tak aj silny CPU alebo grafika musi cakat.

Idealne je mat dva fyzicke harddisky (jeden rozdeleny nepomoze), z jedneho citat, na druhy ukladat.
Notebook moze mat 5400 otackovy HDD, ktory moze rendering brzdit.