Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s netbookem acer emachines

Zdravím,

mám dotaz - mám netbook acer emachine s WIN 7- používal se minimálně, je stár 2 a půl roku a nyní po zapnutí mi naběhne, že systém Windows se nepodařilo spustit atd atd , zda chci chybu opravit - potvrdím, (a i když nepotvrdím) začne nabíhat, ale po chvíli je černá obrazovka a dole jen microsoft corporation. a tím konec.
Poradíte mi prosím někdo, zda ho mám už nadobro vyhodit? -:)
jsem jen laik - tak prosím nějak polopatě,

díky moc

Vláďa

Tak to si mackal bud blbu klavesu alebo moc neskoro. Alebo mas uplne posahany obsah HDD (nejaky "expert" posahal recovery oddiel)
Ked WIndows nabehne nemas tam nahodou program Acer eRecovery Management? Tak si tie Win obvnov v nom. Ked Win nenabehnu normalne tak skus Win spustit v nudzovom rezime.