Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nechce nabehnout

dobry den chtel bych se zeptat ted jsem zapl pc a nabehl jen nazev zakladni desky a nic vic ani do biosu se nemuzu niak dostat nevite co to muzes byt?
akorat jsem si vsiml ze HDD vidava takovy zvuk jakoze pipne ale nevim jak to jinak vysvetlit
kazda rada pomuze

A preco si pri instalacii Windows mal zapojene 2 disky a umoznil tak dementnej instalacke Windows aby nadrbala bootloader na jeden disk a windows na druhy disk?

Teraz uz len nabootovat z instalacky a dat si tam volbu opravit bootovanie, pripadne tam vliezt do konzoly a prikazy
BOOTREC /FIXMBR
BOOTREC /FIXBOOT
BOOTREC /REBUILDBCD

P.S. pripadne este prikaz
Bcdboot C:\windows
neviem zhlavy