Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skonvertovat AVI do ineho formatu

Potrebujem skonvertovať avi súbor do iného formátu, lebo ho nepodporuje môj Samsung TV. Aký freeware program odporúčate a ako to urobiť, aby súbor nestratil pri konverzii na kvalite???

Ďakujem.

Áno, trafil si sa. Čo mi tu radíš som už skúsil (čítal celý návod a skúsil všetky možnosti), problém mám ten, že to ide všade s kvalitou o dosť dole. Je možnosť skonvertovať to ešte do nejakého iného formátu (nevadilo by mi, keby sa zväčšila veľkosť súboru) tak, aby nešla dole kvalita videa?

Ďakujem.

Nevěřím, že sis ten návod opravdu prstudoval, porozuměl mu a hlavně že jsi zkusil opravdu všechny možnosti - to by Ti trvalo několik dnů a ne pár hodin. Pokud máš špatnou kvalitu videa, tak sis to prostě nastavil blbě (zvedni bitrate, použij dvouprůchodovou konverzi, vyzkoušej jiný kodek/kontejner, ...). To vše už Ti tady radili i ostatní.
V návodě k tomu Samsungu máš dostatečně jasně popsáno, jaké formáty to podporuje (včetně kontejnerů MKV, MP4 až do HD rozlišení 1920 x 1080).