Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavenie synchronizácie času v domene (client)

Ahoj,
potrebujem u seba v práci na mojom PC synchronizovať čas inak než cez Active Directory.
PC (OS WIN 7 Pro 64-bit) je pripojené do firemnej siete/domény a čas sa mi synchronizuje zo servera, kde je nastavený blbý čas. Oproti reálu posunutý...

Nemáme ozajstného "admina", server nastavovala externá firma, ja do nastavení servera prístup nemám, človek, ktorý sa má o sieť starať o tom vie prd, preto si chcem svoj PC synchronizovať s nejakým externým serverom.

Ako na to? Dá sa to vôbec? Dnes v práci som niečo málo Googlil, ale prd som "vygúglil".

Prípadné Vaše návrhy a realizáciu budem skúšať až zajtra v práci... (Prosím o zhovievavosť ak nebudem reagovať ešte dnes).

Ďakujem.

P.S. Ak by to šlo bez externého programu - ten si dokážem napísať sám...

Týmto veciam ja nerozumiem, ale isteže používame doménovú politiku... Keď mám admin práva na svojom PC, tak nič nezmôžem?
To mi nevrav, lebo sa naseriem a idem si napísať vlastný program, ktorý mi bude čas v mojom PC synchronizovať, tak ako ja chcem. ]:(