Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedosažitelný gpt.ini

dobré dopoledne. nam zmigrovaný (jediný) řadič domény z w2000s na ws2003 (včetně železa) s tím, že starý řadič nebyl odebrán přes dcpromo ale natvrdo odpojen z důvodu nechání zálohy pro případ kolapsu. funguje zatím bez problémů, jenom se v event logu neustále objevuje tato hláška:

Systém Windows nemůže získat přístup k souboru gpt.ini pro objekt zásad skupiny CN={31B2F340-016D-11D2-945F-00C04FB984F9},CN=Polic ies,CN=System,DC=coop,DC=coop,DC=cz. Soubor se musí nacházet v umístění <\\domena.cz\sysvol\domena.cz\Policies\{31B2F340-0 16D-11D2-945F-00C04FB984F9}\gpt.ini>. (Přihlašovací chyba: Název cílového účtu je chybný. ). Zpracování zásad skupiny bylo přerušeno.

netušíte někdo co s tím?
děkuju.
B.

Chybu zmiňuje KB842804 v souvislosti s hotfixem. Toto nejspíš není důvod proč se chyby zobrazují tobě, ale:

K tomuto problému může dojít, jestliže se proces Winlogon pokusí zpracovat zásady skupiny před spuštěním ostatních součástí. Oprava hotfix popisovaná v tomto článku přidává funkce zdokonalující výchozí chování procesu Winlogon a služeb pracovních stanic.

Tento problém však může být způsoben také několika dalšími situacemi. Před použitím opravy hotfix se přesvědčte, že jsou spuštěny a správně nakonfigurovány všechny následující součásti: • Služby Netlogon a DFS jsou spuštěny.
Řadiče domény mají práva ke čtení a použití zásad řadičů domény.
Oprávnění k systému souborů NTFS a oprávnění ke sdílení jsou správně nastavena u sdílené položky Sysvol.
Položky DNS jednotlivých řadičů domény jsou správně zadány.

Edit: jinak též http://www.google.cz/search?hl=cs&q=cannot+access+g pt.ini&lr=

ano, není to ten důvod, samnozřejmě, že jsem microsoftí zdroje zkoušel jako první. a hotfix je ve ws2003 sp1 a novějších již obsažen a ten co jsem instaloval já je ws2003 r2. a googlil jsem samozřejmě také, ale prozatím nebyla žádná metoda popisovaná na webu úspěšná.