Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika pořádá procesor ???

Dobrý den, několikrát jsem se zde ptal proč mě jede procesor na 100% u battlefield 3 i když by to prý měl zvládat naprosto bravůrně, teď jsem to ,ale zjistil když jsem zkoušel grafickou kartu v after burneru (amd radeon hd 6570) o této grafické kartě vím že na bf3 nestačí, ale jedeto v pořádku, ale teď zpět k afterburneru když jsem teda zkoušel grafickou kartu tak jsem se díval na měčiř GPU a přitom jsem pouštěl filmy ve vysokém rozlišení a zjistil jsem že GPU jelo na 90% a procesor na 3% pak ale GPU začalo klesat a procesor stoupat až si ty 2 čísla prohodily... Tak jsem přišel na na to proč mě battlefield 3 jede na 40 fps a potom co grafika začne žrát procesor tak to je na 16 fps... A má otázka proto zní jestli nevíte někdo jak toto prohazování zvrátit nějak programem či přímo v Biosu ?

každá rada se hodí, i když řeknete že to je blbost...

Grafika nezere procesor ani naopak, PC neni zoo.
Ked ti nieco vytazuje CPU napr. pri tom prehravani filmu, tak si v ctrl-alt-del pozri ze ktory proces to vytazuje.
P.S. pravdepodobne mas ten Win proste zavireny. Mozes skusit aj cisty reinstall Win.