Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno asus Ipanel na inu dosku

ahojte borci
mam otazku ohladne asus ipanel. Dostal som sa k tomuto panelu ale original je pripojitelny len k asus doskam...
foto plosaku na paneli je tu
http://www.ixbt.com/mainboard/asus/ipanel/inside2.j pg
a rovnaky port by mal byt aj na starsich asus doskach. Chip ktory je pri porte ma oznacenie asf02f 0033. Bolo by mozne pripojit tento panel k nejakej inej doske?
Momentalne mam gigabyte 7n400sl
dakujem za cas
prajem pekny den

nuze pokial som googlil moc som toho nenasiel ale dal som to najst aj na hviezdnej zive poradni a naslo par neuspesnych pokusov... cize z toho asi nic nebude
problemy ale boli aj s originalnymi doskami takze bude najlepsie sa o to ani nepokusat

Ten odkaz mi hlásí Forbidden....

Ale to je jedno - ten iPanel jsem měl a silně pochybuju, že by šel propojit k jiné desce než originál Asus přes její firemní rozhraní...

Budeš muset koupit nějaký univerzální panel, dělá se jich celá řada - záleží, co vše od něj vyžaduješ (USB porty, firewire, čtečka karet, SATA, eSATA, Audio in/out, Video in/out, regulace větráků, monitoring teplot, atd...).