Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovenský T-Mobile - to sú riadni klamári !

Ľudia, dal som si reklamovať môj mobil (odkiaľ som si ho kúpil - T-Mobile), pretože mi nešiel absolútne zapnúť (bol aj plne nabitý) ! Viete čo je na tom najzaujímavejšie..? Mám svedkov 4 + 1 pracovníčku T-Mobile (pred opravou) - prišiel mi telefón z opravy a na papieri z opravy bolo napísané - CHYBA NENÁJDENÁ ! Je to normálne?

Dá sa niečo s tým robiť?

Slovenská obchodná inšpekcia.

Mne už pomohli a dostal som Hypernovu "na kolená".

Odbor ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 58272 217
rozalia.aranyossyova -kyslá ryba- soi.sk

Edit: Úprava príspevku kvôli možnému spamu.