Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odtranit windows z pc

Dobrý den, mám problém s windowsem nebo spíš známa a nevíme si rady. Máme v pc 2 windowsy, jeden je nelegální a ten druhý legální. Když jsme zkoušela přes cd zlegalizovat ten nelegální tak se nám nainstaloval druhý windows do pc a ted tam má dva. Ten nelegální je windows xp profesional a ten legální home server myslím. No a já bych potřebovala poradit jak mám smazat ten nelegální windows z jejího pc. Děkuji

Máme v pc 2 windowsy, jeden je nelegální a ten druhý legální to byc tu moc nekricel, jestli je kazdy z tech 2x Windows na jednom HDD, tak ten HDD s xxxx windows naformatovat cimz se cely disk vymaze.( samozdrejme jde jen o alternativu)