Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuk u Asrock

Ahoj mám takoví problem zakoupil jsem novou desku Asrock N68c-gs fx deska funguje skvěle mám v ní procesor AMD athlon dual core 4850e a 2GB DDR2 paměti OS WIN.XP graf kartu Nvidia geforce 6600 všechny ovladače jsem nainstaloval jen ten zvukový nejde nainstalovat. nejde mi zvuk a to mne štve protože je to počítač čistě na internet hry už by nezvládl :) tak prosím kdyby jste mi nějak poradili co s tím nebo jestli existuje nějaký opravní patch , já nic nenašel všem moc děkuji

jo jo to tam je nemá ovladače vykřičník u toho. zvukové zařízení na sběrnici high definition audio. Už jsem zkoušel i stahovat z stránek výrobce ale nepomohlo vždy začne instalace a poté to napíše : Fail to Installed components :
VIA HD Audio Codec Driver v9.7.00.30.110620

nejde nainstalovat ovladač zvuku vždy píše Fail to Installed components :
VIA HD Audio Codec Driver v9.7.00.30.110620 . už si nevím rady a vypadá to že nejsem jedinej komu to nejde na OS win XP . četl jsem nějakí článek kde se k řešení stejně nedostali